SCHODOŁAZ KROCZĄCY T10 SCALACOMBI

VIMEC-ACCESSIBILITY-POSITIVO-PANTONE.png

T10 Scalacombi to schodołaz kroczący, będący praktycznym i bezpiecznym urządzeniem, idealnym w przypadku wąskich schodów, przeznaczonym dla osób mających trudności w pokonywaniu schodów.

UNIWERSALNY
Optymalne urządzenie dla osób w podeszłym wieku, które przy asyście osoby towarzyszącej mogą pokonać schody w pozycji siedzącej. T10 Scalacombi to schodołaz idealnie sprawdzający się w przypadku wąskich schodów (do 550 mm), z małymi spocznikami (> 70 cm) i/lub schodów zabiegowych (kręconych), o kącie nachylenia do 55°.
Schodołaz można łatwo i szybko zdemontować i rozłożyć na części, mieszczące się w bagażniku samochodu.

Schodołaz jest w pełni bezpieczny i niezawodny, a kierowanie nim nie wymaga wysiłku fizycznego ze strony osoby towarzyszącej; użytkownik pokonuje schody komfortowo, zarówno przy wjeździe jak i przy zjeździe. Dzięki schodołazowi T10 i asyście osoby towarzyszącej można wjechać i zjechać po schodach w maksymalnie bezpieczny sposób.


WYGODNY I PROSTY W OBSŁUDZE
Opatentowany system napędu z systemem softstep zapewnia łagodne pokonywanie schodów i zjazd z kolejnych stopni. Użytkownik siedzi wygodnie i komfortowo na wyściełanym siedzisku, wyposażonym w regulowany podnóżek. Składane podłokietniki pomagają łatwo i sprawnie usiąść i zsiąść z siedziska.

Gdzie można znaleźć schodołaz kroczący T10 Scalacombi?

Zgodnie z właściwymi przepisami, dostawa schodołazu T10 Scalacombi obejmuje także krótki kurs szkoleniowy dla osoby towarzyszącej, aby umożliwić jej należyte zapoznanie się z funkcjami urządzenia, jego prostą obsługą oraz systemami bezpieczeństwa, dzięki którym produkt ma pozycję lidera na rynku.

Design i funkcjonalność

Schodołaz kroczący T10 Scalacombi odznacza się nowoczesnym i estetycznym wzornictwem.
Schodołaz T10 Scalacombi został zaprojektowany tak, by spełnić wszystkie potrzeby użytkownika i osoby towarzyszącej.

 

Producentem schodołazu kroczącego T10 Scalacombi jest niemiecka firma ALBER, lider na rynku światowym, którego Vimec jest jedynym przedstawicielem we Włoszech.

 

Waga 31 kg (w tym 20 kg korpus silnika, 5 kg kolumna sterująca z oparciem, 6 kg siedzisko, podłokietniki i podnóżek).


Prędkość 12 stopni na minutę
Czas pracy akumulatora 200 stopni (ok. 11 pięter)
Max. nachylenie tereniu 55°
Udźwig 120 kg
Minimalna głębokość spocznika 800 mm
Minimalna szerokość schodów 550 mm
Idealny do pokonywania schodów kręconych

REFERENCJE

VIMEC'S OTHER STAIRCLIMBERS

All the devices and solutions for your home
Torna su