Właściwe wsparcie dla osiągnięcia wspólnych celów

 

W zeszłym tygodniu gościliśmy specjalistów z jednej z naszych firm partnerskich z Polski na szkoleniu dotyczącym naszej nowej platformy schodowej V6s. Szkolenie to było indywidualną sesją dostosowaną do potrzeb naszych najdłużej działających dealerów, mającą na celu wsparcie ich w zrozumieniu działania naszej nowej platformy schodowej i jej technicznych szczegółów.

Sesja szkoleniowa została przeprowadzona przez specjalistę z naszego polskiego zespołu, który podzielił się cennymi spostrzeżeniami i praktycznym doświadczeniem, aby pomóc poznać szczegóły produktu. Sesja obejmowała cały zakres prac związanych z platformą – od instalacji po konserwację, a nasi dealerzy mieli możliwość zadawania wszelkich pytań i wyjaśniania swoich wątpliwości.

Naszym celem jest zawsze zapewnienie, że nasi dealerzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, aby zapewnić kompleksowe wsparcie dla klientów i użytkowników platform.

Bardzo się cieszymy, że wspólna praca i szkolenia przyczyniają się do zwiększania zadowolenia klientów, a ta sesja szkoleniowa była kolejnym krokiem do osiągnięcia tego celu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sesje szkoleniowe i jesteśmy zmotywowani pozytywnym wpływem, jaki już teraz wywierają na naszą działalność.

[uael-template id="8743"]