Referencje

ECOVimec – platforma pionowa

ECOVimec – platforma pionowa lub winda domowa z napędem elektrycznym i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, dostępna w wielu wersjach i dopasowywana do potrzeb klienta. Nadaje się do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku. Prosta i szybka w montażu, nie wymaga inwazyjnych prac budowlanych.

Winda domowa Easy Move

Winda domowa Easy Move jest zawsze realizowana pod wymiar, dostosowana do indywidualnych potrzeb zamawiającego i zapewnia bezpieczne użytkowanie całej rodzinie (zarówno osobom, które pragną podnieść w prestiżowy sposób swój komfort, jak i osobom starszym i niepełnosprawnym); jest niezawodna, wygodna i elegancka, harmonijnie komponując się z wystrojem i kolorami domu.

Krzesełko schodowe Capri

Vimec Capri to produkt o dużej osobowości: wygodne, bezpieczne i estetycznie wykonane krzesełko, spełnia potrzeby użytkowników korzystających z niego na co dzień. Krzesełko schodowe Capri doskonale się sprawdza w przypadku schodów zakręcających (ponieważ przesuwa się po szynie krzywoliniowej, pozwalając pokonywać schody o kilku biegach ze spocznikami oraz zapewniając bezproblemowe parkowanie; ponadto zajmuje mało miejsca w …

Krzesełko schodowe Capri Leggi altro »

Platformy Schodowe V64

Platforma przyschodowa V64 Vimec, o prostym torze jazdy, zapewniająca dostęp do budynków publicznych i prywatnych, stanowi rozwiązanie, którego coraz częściej poszukują osoby niepełnosprawne także na własny użytek, ponieważ nie tylko jest znane z niezawodności i bezpieczeństwa, ale też zajmuje mało miejsca i jest praktyczne w obsłudze.

Winda EcoVimec w DANZICA

ECOVimec jest unikalnym urządzeniem z napędem pasowym elektrycznym, charakteryzującym się cichą pracą, niskimi kosztami eksploatacji i eleganckim wystrojem. Może być ozdobą każdego domu. Świetnie nadaje się zarówno do instalacji wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Platforma pionowa Easy Move w TORUN

Platforma pionowa Easy Move to idealne rozwiązanie dla komunikacji w każdym budynku, także w domu mieszkalnym, podnosząca jego komfort i łatwa w dopasowaniu do każdego wnętrza.

[uael-template id="8743"]