VIMEC:
sustainability & ethics

WIERZYMY W KULTURĘ KORPORACYJNĄ CHARAKTERYZUJĄCĄ SIĘ WARTOŚCIAMI TAKIMI JAK UCZCIWOŚĆ, PASJA I ZAANGAŻOWANIE

Vimec zawsze kierował się ambicją i pragnieniem stworzenia, poprzez swoje produkty, świata bez barier, świata, który ułatwia indywidualną swobodę ruchu i w konsekwencji poprawia jakość życia ludzi. Kiedy udaje nam się rozwiązać problem dostępności, czujemy się dobrze i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Tym właśnie się zajmujemy i to już od 40 lat, realizując projekty na całym świecie i poprawiając jakość życia dziesiątek tysięcy ludzi.

“Bardziej dostępny świat pomoże nam zostawić naszym dzieciom lepsze miejsce niż to, które zastaliśmy”. Veggian Andrea, Dyrektor Generalny Vimec

IL NOSTRO VIAGGIO VERSO LA SOSTENIBILITÁ

Report Sostenibilità 2021

La sostenibilità abbraccia e coinvolge gli aspetti economici sociali ed ecologici, sta alla base della strategia di Vimec nel fare impresa e rappresenta una misura della modernità delle aziende e dell’impegno a cui sono chiamate a dare conto verso le generazioni future.

VIMEC I SOLVATTEN

Od zeszłego roku firma Vimec zaczęła wspierać tę fundację, ponieważ w pełni podzielamy jej wizję świata, w którym każdy może żyć godnie i zdrowo.  Dzięki wsparciu firm Vimec i Latour Group fundacja dostarczyła w ubiegłym roku 3288 urządzeń Solvatten i dotarła do około 18 000 osób, które żyją bez ciepłej, czystej wody w domu.

Solvatten wskazuje drogę do zrównoważonej przyszłości dla wszystkich i pozytywnie przyczynia się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

KODEKS ETYKI

Zbiór zasad etycznych, które definiują, co oznacza dla nas "uczciwe działanie": wewnątrz i na zewnątrz firmy.

KONTROLA EKSPORTU I SANKCJE

Polityka w zakresie kontroli eksportu i sankcji.

WHISTLEBLOWING

Wytyczne dotyczące zgłaszania niewłaściwych zachowań w firmie.

Nasza kultura korporacyjna

Vimec jest stale rozwijającą się firmą, a przygotowując się na przyszłość, codziennie inwestujemy w kulturę pracy, rozwój i dobre samopoczucie naszych pracowników. Naszym celem jest stworzenie kultury firmy, która zapewnia nowe i znaczące doświadczenia edukacyjne oraz inspiruje wszystkich do szerszego myślenia.

[uael-template id="8743"]