PROFIL
DZIAŁALNOŚCI

Podnieś poziom swojego życia!

Większy komfort życia oraz mobilność zarówno w domu jak i w miejscach publicznych. Vimec powstał w 1980 roku w dolinie rzeki Pad, między prowincjami Mantova i Reggio Emilia.

W ciagu lat swojego istnienia firma Vimec stała się liderem na rynku dzięki wartościom, które przyświecały jej założycielom i były mottem każdego dnia naszej pracy: naszymi klientami są zwykli ludzie i pracujemy dla nich z pasją i oddaniem. Ich dobre doświadczenia w pracy z nami są dla nas najważniejsze. 

Designed for life

“Designed for life” to hasło firmy Vimec, w której centrum procesu projektowania znajduje się człowiek, z myślą o potrzebach mobilności osobistej dziś i jutro, z zestawem funkcji i wykończeń, które można wprowadzać jako ulepszenia na przestrzeni lat.

Oznacza to myślenie o definicji i realizacji zrównoważonych produktów, zdolnych do utrzymania wartości w czasie, przy użyciu materiałów i komponentów o najniższym możliwym wpływie na środowisko oraz wykorzystaniu technologii, aby zagwarantować użytkownikowi najlepsze możliwe wrażenia każdego dnia.

Profil firmy

Previous slide
Next slide

Poprawiamy jakość życia ludzi dzięki dostosowanym do ich potrzeb, trwałym i zrównoważonym rozwiązaniom, które z czasem można wzbogacać o nowe funkcje.

Vimec jest częścią Latour Group, stale rozwijającej się firmy z długoterminowymi planami inwestycyjnymi na rynku.
Strategie rozwoju firmy chronią i wzmacniają zrównoważony rozwój ekologiczny, łańcuch produkcyjny i odpowiedzialność społeczną wobec klientów i interesariuszy.

Great place to work

CO NAS WYRÓŻNIA

Ludzie w centrum to nasza najważniejsza mantra i projekt, który stosujemy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia z naszą marką. Dla klientów przekłada się to na zapewnienie najlepszego doświadczenia zakupowego, dbanie o ich potrzeby poprzez wysokiej jakości produkty i usługi; dla osób z wewnątrz firmy przekłada się to na zachęcanie do pracy zespołowej i dbanie o klimat korporacyjny na co dzień; dla wszystkich innych interesariuszy przekłada się to na konkretne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju środowiskowego, społecznego i gospodarczego, aby aktywnie przyczyniać się do zmian, które chcielibyśmy zobaczyć na świecie.

Nasza misja

Dobrze zaprojektowane rozwiązania oraz kompleksowa oferta – ułatwiamy życie naszym klientom w zakresie ich mobilności

Nasza wizja

Tworzymy świat bez barier architektonicznych – poprawiamy jakość życia ludzi.

NASZE WARTOŚCI

1

Pasja

Pracujemy by poprawić jakość życia ludzi.

2

Ntegralność

Działamy w sposób otwarty, przejrzysty i uczciwy, z długoterminową perspektywą poszanowania interesariuszy i środowiska.

3

Zaangażowanie

Naszą ambicją jest jak najlepsza obsługa klienta dzięki naszym produktom i usługom wysokiej jakości. Nasza siłą jest praca zespołowa i wspólne przyczynianie się do sukcesu firmy.

nasze linie produktów

Vimec Accesibility to linia produktów, które są projektowane i instalowane tak, aby jak najbardziej dopasować się do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością – zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych.

Vimec Homelift to linia produktów skierowana do osób, które chcą podnieść komfort życia w swoim domu. Vimec Homelift to windy domowe, które można krótko scharakteryzować: włoskie wzornictwo, technologia i ekologia.

nasze produkty

Siedziba główna Vimec znajduje się w Luzzara, RE – Włochy. Zakład produkcyjny, gdzie wytwarzamy całą gamę naszych produktów to ponad 20 000 m².

  • Windy domowe
  • Pionowe platformy do budynków prywatnych i publicznych
  • Platformy schodowe dla użytkowników na wózkach inwalidzkich
  • Krzesełka schodowe
  • Schodołazy
NAZWA FIRMY

Vimec S.r.l. 
Registered Offices
Via Parri, 742045 Luzzara (Reggio Emilia)

VAT no.: 00758850358;
Fiscal Code: 00596150201

Share Capital € 1,000,000.00 fully paid
Reggio Emilia Business Register no. 00596150201
Economic and Administrative Index no. (REA) 185748

[uael-template id="8743"]