Nowa platforma schodowa V6s

VIMEC-ACCESSIBILITY-POSITIVO-PANTONE.png

Dzięki doświadczeniu wynikającemu z ponad 50 000 platform schodowych zainstalowanych na całym świecie oraz chęci przedstawienia klientom najlepszych możliwych rozwiązań, stworzyliśmy Vimec V6s.

 Zainspirowany projektem Designed for life, który skupia się na potrzebach każdego użytkownika oraz na trwałości urządzenia, V6s jest dziś wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem z cechami, które wyróżniają go spośród wszystkich innych produktów na rynku.

 DOŚWIADCZENIE UŻYTKOWNIKA 
Każda linia, każda powierzchnia platformy została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności urządzenia i przyjaznym użytkowaniu oraz ciekawym wykończeniu V6s.

BEZPIECZEŃSTWO zgodność z normą EN8140 wraz z dbałością o szczegóły czynią V6s urządzeniem bezpiecznym zarówno w instalacjach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Vimec V6s jest wykonany z materiałów nadających się do recyklingu i jest dostępny w dwóch standardowych kolorach – białym papirusowym i szarym antracytowym, ale może być dostępny w dowolnym kolorze RAL lub wykończony ciekawą grafiką w specjalnej technice.

Bariery architektoniczne w miejscach publicznych takich jak urzędy, szkoły, restauracje czy sklepy są łatwe do pokonania dzięki instalacji platformy schodowej V6s, gwarantując pełne bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom.

Konstrukcja jest czysta i bardzo charakterystyczna: zaokrąglona przednia obudowa dodaje odrobinę lekkości, podczas gdy pozostałe powierzchnie wywołują to samo poczucie solidności i długowieczności, co wewnętrzne elementy maszyny. Rzeczywiście, pomimo lekkiego wyglądu i aluminiowego korpusu, Vimec V6s jest wyposażony w przekładnię typu “rack and pinion” z podwójnym systemem łańcuchowym, może przewozić do 300 kg i posiada stopień ochrony IP 44.

Wszystkie punkty kontrolne zostały doskonale zaprojektowane zarówno wizualnie jak i dotykowo. Bardzo charakterystyczny panel sterowania zawiera dobrze dobrane przyciski, aby pomóc użytkownikom o ograniczonej sprawności rąk oraz podświetlany wyświetlacz, który jest doskonale widoczny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Elementy sterujące na podłodze mają tylko dwa przyciski, dzięki czemu są łatwe w użyciu.

Paski LED umieszczone w przedniej obudowie i bocznych zderzakach zapewniają użytkownikowi natychmiastową informację zwrotną o stanie maszyny.

Instalacja i montaż V6s nie wymaga ingerencji architektonicznej w istniejącą konstrukcję budynku, nie są też  wymagane żadne szczególne prace murarskie.

Platforma schodowa V6s nadaje się do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki środkom podjętym w celu zapewnienia maksymalnej trwałości i najlepszej wydajności nawet w nieoptymalnych warunkach klimatycznych.

 Na życzenie dostarczana jest zintegrowana osłona ochronna.

W PEŁNI AUTOMATYCZNY
Każdy użytkownik lub osoba obsługująca może uruchomić platformę za pomocą prostego gestu

ERGONOMICZNE ELEMENTY STERUJĄCE
Pokładowe elementy sterujące i towarzyszący im panel przycisków radiowych zostały zaprojektowane tak, aby były jak najprostsze.

PRZYCISKI SOFT TOUCH
Cały obszar przycisku jest czuły, aby pomóc użytkownikom o ograniczonej mobilności dłoni

ŚWIATŁA LEDOWE W RÓŻNYCH KOLORACH
Status i dostępność platformy są oznaczone różnymi kolorami

APP MYVIMEC
Wydajna aplikacja dostępna zarówno dla instalatorów, jak i użytkowników końcowych.
Autorska aplikacja MyVimec App wyznacza nowy kierunek na rynku platform schodowych: użytkownicy mogą sterować urządzeniem, a instalatorzy konfigurować maszyny bezpośrednio z telefonu komórkowego. Opcjonalna bramka zainstalowana na platformie pozwala instalatorom i dealerom na dostęp do danych ich urządzeń bezpośrednio z chmury.

VIMEC'S OTHER STAIRLIFTS

All the devices and solutions for your home

[uael-template id="8743"]