KRZESEŁKO SCHODOWE CAPRI

VIMEC-ACCESSIBILITY-POSITIVO-PANTONE.png

Krzesełko schodowe Vimec na szynie krzywoliniowej umożliwia pokonanie dwóch lub więcej biegów schodów. To eleganckie urządzenie o estetycznym wyglądzie jest łatwe w obsłudze, komfortowe i bezpieczne. Jest dostępne w szerokiej gamie siedzisk i kolorów dopasowanych do każdego rodzaju schodów.

Chciałbyś pokonywać schody w wygodnej pozycji siedzącej… Z Vimec jest to możliwe!

Schody nie są problemem, ale udogodnieniem w domu, które musi być w elegancki sposób dostosowane do potrzeb osób starszych.

Vimec – wychodząc na przeciw potrzebom rodzin i samych osób w podeszłym wieku, które pragną nadal pozostać samodzielne – proponuje praktyczne i łatwe w obsłudze krzesełko schodowe, umożliwiające pokonywanie schodów w wygodnej pozycji siedzącej, w sposób całkowicie bezpieczny i komfortowy.

Krzesełko schodowe Capri pozwoli Ci swobodnie i bez kłopotu poruszać się po domu, na różnych kondygnacjach.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i odpowiedniej masywności, Capri to idealne rozwiązanie w przypadku trudnych do pokonania schodów, posiadających na przykład kilka biegów.

Krzesełko schodowe Capri doskonale się sprawdza w przypadku schodów zakręcających (ponieważ przesuwa się po szynie krzywoliniowej, pozwalając pokonywać schody o kilku biegach ze spocznikami oraz zapewniając bezproblemowe parkowanie; ponadto zajmuje mało miejsca w przypadku schodów jednobiegowych).

Vimec Capri to produkt o dużej osobowości: wygodne, bezpieczne i estetycznie wykonane krzesełko, spełnia potrzeby użytkowników korzystających z niego na co dzień.

Łatwa obsługa
Wjazd i zjazd: mała dźwignia sterująca na podłokietniku pozwala wygodnie i automatycznie sterować krzesełkiem.
Kasety wezwań na kondygnacjach są bezprzewodowe i służą do ustawienia krzesełka w dogodnej pozycji lub przywołania go na wybraną kondygnację.

Bezpieczeństwo i komfort
Dzięki specjalnych rozwiązaniom technicznym w zakresie bezpieczeństwa użytkownika, krzesełko schodowe Capri pozwala mu samodzielne się poruszać.
Podnóżek z materiału antypoślizgowego jest wykończony listwami ochronnymi, dzięki którym Capri zatrzymuje się w przypadku napotkania jakiejkolwiek przeszkody na torze jazdy.
Po dojechaniu na kondygnację siedzisko można obrócić, zapewniając wygodne i bezpieczne zejście.
Na pewno każdy użytkownik doceni jazdę przy stopniowym wzroście prędkości i łagodny dojazd.
Bogata gama kolorów siedziska i szyny umożliwi dopasowanie krzesełka do wystroju Twego wnętrza.

Uniwersalność przy małych gabarytach
Rozwiązany problem zajmowanej powierzchni schodów; jeden prosty ruch pozwala złożyć podnóżek, siedzisko i podłokietniki.

Prosty montaż
Krzesełko schodowe Capri zostało zaprojektowane i wykonane tak, by jak najlepiej dopasować się do schodów w Twoim domu; jest łatwe w montażu i redukuje do minimum prace instalacyjne. Krzesełko montuje się jednego dnia, w ciągu kilku godzin, bez konieczności przeprowadzenia robót budowlanych.
Zapoznaj się z broszurą, aby dowiedzieć się więcej na temat krzesełka schodowego Capri, stanowiącego awangardowy produkt w zakresie bezpieczeństwa i komfortu użytkownika oraz wzornictwa harmonijnie komponującego się z otoczeniem schodów.

Tylko Vimec może poszczycić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem oraz liczbą ponad 90.000 zaprojektowanych i zrealizowanych urządzeń.

Wybierz krzesełko schodowe najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.
Krzesełko schodowe Capri to idealne udogodnienie dla osoby, która chce pozostać samodzielna i swobodnie poruszać się po domu.
Krzesełko schodowe Capri dopasowuje się do schodów w Twoim domu oraz do Twoich potrzeb.

Sterowanie urządzeniem: za pomocą ergonomicznego joysticka; aby uruchomić krzesełko Vimec Capri wystarczy jeden prosty ruch.
Joystick może być zamontowany zarówno przy prawym jak i lewym podłokietniku, w zależności od potrzeb użytkownika.

Czujniki bezpieczeństwa: umieszczone na podnóżku i ramie wózka, zapewniają łagodne zatrzymanie się krzesełka schodowego w przypadku napotkania przeszkód na torze jazdy (systemy antyuderzeniowe oraz przeciwtnące).

Pasy bezpieczeństwa: są proste w użyciu i dopasowują się do postawy ciała osoby w podeszłym wieku, zapewniając jej stosowne wsparcie.

Składane jednym ruchem: wystarczy jednym prostym ruchem unieść podłokietnik, aby złożyć jednocześnie krzesełko schodowe, drugi podłokietnik oraz podest z podnóżkiem, bez potrzeby schylania się.

Obrotowe siedzisko: wciśnięcie łatwej w obsłudze dźwigni umożliwia obrócenie krzesełka na dole i na szczycie schodów, zapewniając sprawny, wygodny oraz bezpieczny wjazd i zjazd.

Pilot na podczerwień: bez potrzeby poprowadzenia przewodów można przywołać krzesełko schodowe Capri na wybraną kondygnację wjazdu lub zjazdu.

Zawsze naładowane akumulatory zapewniają działanie urządzenia także w przypadku przerw w dostawie prądu.

REFERENCJE

Krzesełko schodowe Capri

Vimec Capri to produkt o dużej osobowości: wygodne, bezpieczne i estetycznie wykonane krzesełko, spełnia potrzeby użytkowników korzystających z niego na co dzień. Krzesełko schodowe Capri

Czytaj dalej »

OTHER VIMEC CHAIR STAIRLIFTS

All the devices and solutions for your home

[uael-template id="8743"]