KRZESEŁKO SCHODOWE - VIMEC DOLCE VITA

VIMEC-ACCESSIBILITY-POSITIVO-PANTONE.png

Nigdy więcej zmartwień … powitaj Dolce Vita.

Dom kojarzy się z wieloma cennymi rzeczami w życiu: z rodziną, wspomnieniami, wygodą i codzienną aktywnością, która daje radość życia. Uczestniczenie w życiu domowym bez ograniczeń i bycie niezależnym to ogromna zaleta.
Dzięki krzesełku VIMEC DOLCE VITA można ułatwić to domowe życie i zachować niezależność w poruszaniu się po domu na dłużej.

Bezpieczne pokonywanie schodów w wygodnej siedzącej pozycji, i to pokonywanie w łatwy sposób – to rozwiązanie proponowane przez Vimec, który zawsze zwraca uwagę na ważne dla klientów aspekty życia. W tym przypadku zaspokaja potrzeby osób starszych, które chcą nadal poruszać po swoim domu wygodnie i niezależnie od innych, oraz ich rodzin, które nie muszą martwić się czasowymi lub stałymi ograniczeniami w poruszaniu się ich bliskich po domu.

Dzięki swej niezawodności i jakości krzesełko Dolce Vita jest urządzeniem odpowiednim nawet dla wymagających klientów i skomplikowanych miejsc montażu, jak na przykład schody z wieloma biegami.Krzesełko Dolce Vita jest odpowiednie do pokonywania schodów z zakrętami, do schodów ze zmiennym kątem nachylenia, a także do schodów z jednym biegiem schodowym, ale ograniczonym miejscem na parking, gdzie wymagane jest dodatkowe skrócenie toru i umieszczenie krzesełka jak najbliżej schodów.
Vimec Dolce Vita is a solution with plenty of character: the comfortable an elegant chiar, discreet and reliable, that meets the needs of those who use it every day.
Dodatkowym atutem Dolce Vita jest wygodne i eleganackie siedzisko, które wkomponuje się w każde otoczenie.

Dolce Vita zostało tak pomyślane, aby zajmowało jak najmniej miejsca na schodach i spocznikach.
Montaż krzesełka jest szybki i łatwy.

Łatwe w obsłudze
Przyciski sterujące ruchem krzesełka są umieszczone na podłokietniku w taki sposób, aby były łatwe w obsłudze, podnóżek i siedzisko są składane również w prosty sposób – jednym ruchem nie wymagającym wysiłku. Krzesełko może być również odesłane na przystanek dzięki funkcjonalnym przystankowym kasetom sterującym.

Among the colours offered for the seat and the track, you can choose the ones best suited to your decor

Bezpieczne i wygodne dla każdego.
Dolce Vita ma wszelkie zabezpieczenia, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi oraz osobom postronnym.
Podnóżek jesy wykonany z anypoślizgowego materiału i wyposażony w czujniki na krawędziach, które zatrzymują krzesełko, jeśli w czasie jazdy napotka na jakieś przeszkody. Na końcowym przystanku siedzisko może się obrócić o 75 stopni ułatwiając osobie korzystającej zejście z krzesełka. Start oraz zatrzymanie jazdy są łagodne i płynne.
Kolorystyka siedziska i toru obejmuje takie kolory, które łatwo dopasują urządzenie do kolorystyki domu.

Łatwe dopasowanie do ograniczonej przestrzeni

Nawet, jeśli mamy mało miejsca na krzesełko – to nie jest problem: siedzisko, podnóżek i podłokietniki składają się i zajmują mało przestrzeni.

Łatwy montaż

Krzesełko Dolce Vita cechuje się szybkim i łatwym montażem, bez potrzeby wykonywania prac budowlanych czy przeróbek schodów.

Ściągnij z naszej strony broszurę i odkryj krzesełko Dolce Vita – pewne i trwałe urządzenie, które zapewni Ci bezpieczne i wygodne przemieszczanie się po schodach, tak doceniane przez wielu klientów firmy Vimec.
Vimec to ponad 30 lat doświadczenia na rynku i ponad 100.000 zainstalowanych urządzeń na świecie.

Krzesełko jest uruchamiane joystikiem o ergonomicznym kształcie – jednym prostym ruchem
Czujniki bezpieczeństwa umieszczone są na podnóżku i elemencie jezdnym łagodnie zatrzymują krzesełko w sytuacji napotkania przeszkód na trasie jazdy (krzesełko jest wyposażone system antywstrząsowy)
Pas bezpieczeństwa jest łatwy w użyciu i dopasowaniu do rozmiaru użytkownika, zwija się automatycznie i pomaga osobom starszym poczuć się pewnie i bezpiecznie w czasie jazdy
Podnóżek: solidny i bezpieczny, składany po zakończeniu jazdy
Obracane siedzisko: poręczna dźwignia umożliwia obrócenie siedziska na dolnym oraz górnym przystanku w celu wygodnego wejścia i zejścia z krzesełka
Kasety przystankowe: bezprzewodowe kasety pozwalające na przywołanie krzesełka na żądany przystanek
Baterie zasilające ładują się automatycznie na przystankach dolnym i górnym i zapewniają możliwość korzystania z krzesełka nawet po zaniku napięcia w budynku

Scopri chi ha provato questa poltroncina montascale

OTHER VIMEC CHAIR STAIRLIFTS

​All the devices and solutions for your home
[uael-template id="8743"]