KRZESEŁKO SCHODOWE ISCHIA

VIMEC-ACCESSIBILITY-POSITIVO-PANTONE.png

Krzesełko schodowe Vimec na szynie prostej umożliwia pokonywanie jednego biegu schodów. Jest eleganckie, lekkie, proste w obsłudze oraz bardzo praktyczne. Dostawa jest realizowana w krótkim czasie, a montaż urządzenia zabiera tylko kilka godzin. Można je instalować także na zewnątrz budynku.

Tylko jeden bieg schodów? Dlaczego nie pokonywać go, wygodnie siedząc.. ? z Ischia Vimec to możliwe!
Pokonywanie schodów we własnym domu nie jest tak proste i łatwe jak kiedyś?
Szukasz rozwiązania dla siebie i twoich bliskich, dla rodziców w podeszłym wieku lub dziadków, umożliwiającego przekształcenie mieszkania, bez wprowadzania nadmiernych zmian w codziennym życiu domowników? Vimec może Ci w tym pomóc.
W przypadku jednego biegu schodów, Vimec proponuje krzesełko schodowe Ischia, odznaczające się nowoczesnym siedziskiem i ciekawym wzornictwem, wygodne dla każdej osoby w podeszłym wieku.

Przekształć problem trudnych do pokonania schodów w udogodnienie, które pozwoli osobie w podeszłym wieku swobodnie poruszać się po całym domu.
Pokonywanie schodów w wygodnej pozycji siedzącej, w sposób bezpieczny i komfortowy, za pomocą praktycznego i łatwego w obsłudze krzesełka schodowego, to rozwiązanie jakie proponuje Ci Vimec, wychodząc na przeciw potrzebom rodzin oraz samych osób w podeszłym wieku, które pragną pozostać samodzielne.
Krzesełko schodowe to doskonałe rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej, także czasowo, sprawności ruchowej, które potrzebują wsparcia bądź możliwości dostosowania domu do swych potrzeb, tak aby czuły się w nim swobodnie.
Krzesełko schodowe Ischia pozwala wygodnie się poruszać także w piętrowym domu.
Ischia to krzesełko schodowe dostosowane do tzw. schodów prostych (ponieważ przesuwa się po szynie prostoliniowej i jest montowane w przypadku jednego biegu schodów, oddzielających dwa piętra domu, bez spoczników i miejsc postojowych na korytarzu).
Vimec Ischia to sprawdzone rozwiązanie: klienci informują nas, że cenią je ze względu na lekkie i eleganckie wzornictwo oraz poczucie bezpieczeństwa i swobody, jakie zapewnia użytkownikom.

Komfortowe i łatwe w obsłudze krzesełko schodowe
Ischia to krzesełko schodowe Vimec na szynie prostej, które wyróżnia łatwość obsługi oraz komfort użytkowania: dzięki zastosowanej technologii z łatwością dostosowuje się do schodów w każdym domu.

Przyjazne

Krzesełko Ischia to produkt o niewielkich gabarytach, łatwy w montażu i odznaczający się estetycznym wyglądem: zapewnia w przyjazny sposób możliwość poruszania się po domu osobom starszym, które chcą pozostać samodzielne.

Łatwe w obsłudze

Joystick umieszczony przy podłokietniku w funkcjonalny, prosty i bezpośredni sposób pozwala kontrolować przejazd; siedzisko sprawnie się składa i rozkłada, a pilot radiowy umożliwia przywołanie urządzenia na wybraną kondygnację.

Bezpieczne i komfortowe

Nowe krzesełko schodowe Ischia, to wynik pogłębionych badań nad ergonomicznym urządzeniem oraz 30 lat doświadczeń Vimec w sektorze platform i krzesełek schodowych.
Przyciski sterowania są połączone z awaryjnym przyciskiem STOP, a czujniki antyuderzeniowe i antyzgnieceniowe na obudowie zapewniają natychmiastowe zatrzymanie urządzenia w przypadku wykrycia przeszkody na torze jazdy.
Poduszki na siedzisku i oparciu można prać, a ich wypełnienie zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy.
Poza tym dzięki szerokiemu zakresowi obrotu siedziska, zsiadanie z krzesełka jest sprawne i wygodne.

Małe gabaryty

Krzesełko Ischia, wszechstronne i zajmujące mało miejsca w każdym pomieszczeniu, jest dostępne także z szyną składaną, umożliwiając montaż urządzenia w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Łatwy montaż

Krzesełko Ischia zostało zaprojektowane i wykonane tak, by jak najlepiej dopasować się do schodów w Twoim domu; jego montaż zajmuje tylko kilka godzin i nie wymaga prac budowlanych.

Krzesełko montowane na zewnątrz budynku

Krzesełko schodowe Ischia może być montowane również na zewnątrz budynku.

Tylko Vimec
 może poszczycić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem oraz liczbą 100.000 zaprojektowanych i zrealizowanych urządzeń

Wybierz krzesełko schodowe najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.
Krzesełko schodowe Ischia to idealne udogodnienie dla osoby, która chce pozostać samodzielna i swobodnie poruszać się po domu.
Krzesełko schodowe Ischia dopasowuje się do schodów w Twoim domu oraz do Twoich potrzeb.

Sterowanie urządzeniem: za pomocą ergonomicznego joysticka; wystarczy jeden prosty ruch, aby uruchomić krzesełko Vimec Ischia.
Joystick może być zamontowany zarówno przy prawym jak i lewym podłokietniku, w zależności od potrzeb użytkownika. Każde urządzenie posiada wyjmowany kluczyk aktywujące/dezaktywujący funkcję jazdy.

Czujniki bezpieczeństwa: umieszczone na podnóżku i ramie urządzenia, zapewniają łagodne zatrzymanie się krzesełka schodowego w przypadku napotkania przeszkód na torze jazdy (systemy antyuderzeniowe oraz przeciwtnące).

Pasy bezpieczeństwa: są proste w użyciu, dopasowują się do postawy ciała osoby w podeszłym wieku, zapewniając jej odpowiednie wsparcie i posiadają automatyczną zwijarkę, aby dodatkowo ułatwić osobie starszej korzystanie z urządzenia.

Podnóżek: wytrzymały i bezpieczny, składa się razem z podłokietnikami oraz siedziskiem, ograniczając zajmowane miejsce przy schodach.

Obrotowe siedzisko: wciśnięcie łatwej w obsłudze dźwigni umożliwia obrócenie krzesełka na dole i na szczycie schodów, zapewniając sprawny, wygodny oraz bezpieczny wjazd i zjazd.

Pilot na podczerwień: bez potrzeby poprowadzenia przewodów można przywołać krzesełko schodowe Ischia na wybraną kondygnację wjazdu lub zjazdu.
Regulowany rozstaw podłokietników i wysokość siedziska: wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję.
Zawsze naładowane akumulatory (zarówno podczas dojazdu jak i odjazdu) zapewniają działanie urządzenia także w przypadku przerw w dostawie prądu.

REFERENCJE

OTHER VIMEC CHAIR STAIRLIFTS

All the devices and solutions for your home
[uael-template id="8743"]