WINDA ECOVIMEC

VIMEC-ACCESSIBILITY-POSITIVO-PANTONE.png

ECOVimec to winda domowa o nowatorskich rozwiązaniach technologicznych: elektrycznaekologiczna gdyż nie wymaga użyciu żadnego rodzaju smaru, wyjątkowa, ponieważ to jedyne urządzenie tego rodzaju na rynku niewymagające dodatkowych przestrzeni (typu maszynownia), technologicznie innowacyjna, cicha i elegancka, podnosząca prestiż domu. Przeznaczona do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Swoboda poruszania się, Wygodny Dom dla każdego, maksimum komfortu, którego poszukujecie.
Wybór to kwestia stylu, stylu własnego komfortu.

Osoby pragnące cieszyć się swym domem chcą wybrać do niego każdy szczegół, duży i mały, który podniesie prestiż mieszkania i zapewni dobre samopoczucie.

Elektryczna winda domowa ECOVimec jest zalecana także w przypadku przebudowy domu i reorganizacji przestrzeni mieszkalnej.

Każdego dnia kilkadziesiąt osób kontaktuje się z firmą Vimec celem poznania rozwiązań, które umożliwią im swobodne i sprawne przemieszczanie się w każdym otoczeniu, a jednocześnie pozwolą podnieść prestiż własnego domu.

Technologia na wyciągnięcie ręki.

Winda domowa ECOVimec to istna perełka wśród produktów oferowanych przez Vimec: elektryczna (nowa i wyjątkowa na rynku technologia), ekologiczna (nie wymaga użycia smaru hydraulicznego i odznacza się ograniczonym zużyciem energii) może być instalowana bez większych problemów w domach prywatnych, blokach mieszkalnych, sklepach i biurowcach.

Dzięki temu, że nie wymaga maszynowni, winda domowa ECOVimec sprawdza się w przypadku każdego rodzaju przebudowy domu oraz reorganizacji przestrzeni mieszkalnej.

Ponadto posiada nowe i dotąd niespotykane na rynku rozwiązania techniczne (brak przeciwwagi umożliwił uzyskanie dodatkowej przestrzeni, zwiększony udźwig pozwala znacząco obciążyć windę, a ograniczone zużycie energii obniża wysokość rachunków za prąd).

Rozwiązania pod wymiar

Winda domowa (domowy dźwig osobowy, nazywany w całej Europie także Home lift) ECOVimec jest zawsze realizowana pod wymiar, dostosowana do indywidualnych potrzeb zamawiającego i zapewnia bezpieczne użytkowanie całej rodzinie (zarówno osobom, które pragną podnieść w prestiżowy sposób swój komfort, jak i osobom starszym i niepełnosprawnym); jest niezawodna, wygodna i elegancka, harmonijnie komponując się z wystrojem i kolorami domu.

Windy domowe z gamy Vimec zostały zaprojektowane i zrealizowane tak, aby podnieść komfort oraz prestiż każdego domu.

Homelift Vimec spełniają wszystkie wytyczne Dyrektywy Maszynowej 42/2006, która określa kryteria konstrukcyjne dźwigów osobowych.

Ponadto, zarówno windy montowane w domach prywatnych różnego rodzaju (typu willa wolnostojąca, domy w zabudowie szeregowej, bliźniak, mieszkania dwupoziomowe) jak i dźwigi osobowe zainstalowane w miejscach użyteczności publicznej (urzędy, sklepy, hotele i restauracje), posiadają wyjątkowe na rynku rozwiązania techniczne.

Produkty Vimec pozwalają w optymalny sposób pokonywać bariery architektoniczne (takie jak schody, stopnie, podwyższenia) i mogą być używane w całkowicie bezpieczny sposób przez każdego, również przez osoby o obniżonej sprawności ruchowej, poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz matki z dziećmi w wózkach.

ECOVimec ułatwia też wykonywanie codziennych czynności takich jak przewożenie nieporęcznych przedmiotów lub ciężkich zakupów.

Zapoznaj się z broszurą w PDF, na dole strony, aby dowiedzieć się więcej na temat awangardowych rozwiązań bezpiecznego krzesełka ECOVimec.

Tylko Vimec może poszczycić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem oraz liczbą ponad 100.000 zaprojektowanych i zrealizowanych urządzeń.

Komfort

• ECOVimec posiada udźwig do 400 kg i jest synonimem solidnego wykonania i wytrzymałości
• Łagodny start/stop (łagodny odjazd i hamowanie)
• Windy domowe/home lift Vimec są wyjątkowo ciche
• Materiały i oświetlenie w kabinie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi poczucie    bezpieczeństwa i komfortu
• Teleskopowe drzwi nie zajmują zbędnego miejsca na kondygnacji początkowej i dojazdowej

Bezpieczeństwo użytkownika

• Bariery na podczerwień na całej wysokości po bokach wejścia
• Urządzenie umożliwiające kontakt z osobami z zewnątrz (telefon lub interkom z GSM)
• Poręcz (z satynowanego aluminium)
• Czujnik kontroli obciążenia
• Wszystkie przyciski zgodne z normami europejskimi (EN81-41)
• Automatyczny manewr awaryjny zapewnia dojechanie windy na piętro w przypadku przerwy w dostawie prądu

Elegancki wygląd

• Szeroka gama personalizowanych wykończeń
• Podświetlane i dobrze widoczne wyświetlacze
• Klamki przy drzwiach oraz tabliczki kasety wezwań wykonane ze stali nierdzewnej inox

   Technologia

• Dostęp do kabiny za pomocą kluczyka elektronicznego
• Urządzenie elektryczne niewymagające maszynowni (ograniczenie zajmowanej przestrzeni)
• Zrównoważony rozwój/ekologia (spełnione standardy jakości w przedsiębiorstwie)
• Nowe rozwiązania techniczne, niespotykane dotąd na rynku (brak przeciwwagi)
• Łatwość montażu i obsługi

Referencje

Winda EcoVimec w DANZICA

ECOVimec jest unikalnym urządzeniem z napędem pasowym elektrycznym, charakteryzującym się cichą pracą, niskimi kosztami eksploatacji i eleganckim wystrojem. Może być ozdobą każdego domu. Świetnie nadaje

Czytaj dalej »

VIMEC'S OTHER LIFTS

All the devices and solutions for your home
[uael-template id="8743"]