WINDA EASY MOVE

VIMEC-ACCESSIBILITY-POSITIVO-PANTONE.png

Oto winda domowa, zamontowana już w tysiącach budynków we Włoszech i za granicą; sprawdzone rozwiązanie spełniające wszelkie potrzeby w zakresie poruszania się po domu lub w obiektach użyteczności publicznej. Może być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Szeroka gama personalizowanych wykończeń pozwala odpowiednio podnieść prestiż każdego domu.

Swoboda poruszania się, Wygodny Dom dla każdego, maksimum komfortu, którego poszukujecie.

Wybór to kwestia stylu, stylu własnego komfortu.
Osoby pragnące cieszyć się swym domem chcą wybrać do niego każdy szczegół, duży i mały, który podniesie prestiż mieszkania i zapewni dobre samopoczucie.
Winda domowa Easy Move może być montowana także w blokach mieszkalnych, sklepach i urzędach.

Każdego dnia kilkadziesiąt osób kontaktuje się z firmą Vimec celem poznania rozwiązań, które umożliwią im swobodne i sprawne przemieszczanie się w każdym otoczeniu, a jednocześnie pozwolą podnieść prestiż własnego domu.

Vimec Easy Move to niezawodna winda domowa, o sprawdzonych rozwiązaniach technicznych (napęd hydrauliczny), która znalazła zastosowanie w ponad 3.500 zamontowanych urządzeniach od roku 2008.

 

Rozwiązania pod wymiar

Winda domowa (domowy dźwig osobowy, nazywany w całej Europie także Home lift) Easy Move jest zawsze realizowana pod wymiar, dostosowana do indywidualnych potrzeb zamawiającego i zapewnia bezpieczne użytkowanie całej rodzinie (zarówno osobom, które pragną podnieść w prestiżowy sposób swój komfort, jak i osobom starszym i niepełnosprawnym); jest niezawodna, wygodna i elegancka, harmonijnie komponując się z wystrojem i kolorami domu.

Windy domowe z gamy Vimec zostały zaprojektowane i zrealizowane tak, aby podnieść komfort oraz prestiż każdego domu.
Windy Vimec spełniają wszystkie wytyczne Dyrektywy Maszynowej 42/2006, która określa kryteria konstrukcyjne dźwigów osobowych.
Dźwigi osobowe Vimec pozwalają w optymalny sposób pokonywać bariery architektoniczne (takie jak schody, stopnie, podwyższenia) i mogą być używane w całkowicie bezpieczny sposób przez każdego, również przez osoby o obniżonej sprawności ruchowej, poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz matki z dziećmi w wózkach, także podczas wykonywanie codziennych czynności takich jak przewożenie nieporęcznych przedmiotów lub ciężkich zakupów.
Dźwigi osobowe Vimec, zarówno windy montowane w domach prywatnych różnego rodzaju (typu willa wolnostojąca, domy w zabudowie szeregowej, bliźniak, mieszkania dwupoziomowe) jak i dźwigi osobowe zainstalowane w miejscach użyteczności publicznej (urzędy, sklepy, hotele i restauracje), posiadają wyjątkowe na rynku rozwiązania techniczne.

Zapoznaj się z broszurą w PDF, na dole strony, aby dowiedzieć się więcej na temat awangardowych rozwiązań bezpiecznego krzesełka ECOVimec.
Tylko Vimec może poszczycić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem oraz liczbą 100.000 zaprojektowanych i zrealizowanych urządzeń.

Komfort

 

• Dźwigi osobowe/platformy dźwigowe Vimec posiadają udźwig do 400 kg i są synonimem solidnego wykonania i wytrzymałości
• Inwerter zapewnia łagodny start/stop (łagodny odjazd i hamowanie)
• Windy domowe/home lift Vimec są wyjątkowo ciche
• Materiały i oświetlenie w kabinie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu
• Lekkie i ciche drzwi teleskopowe są wyjątkowo wygodne w użyciu i nie zajmują zbędnego miejsca na kondygnacji początkowej i dojazdowej.

 

Bezpieczeństwo użytkownika

 

• Bariery na podczerwień na całej wysokości po bokach wejścia
• Urządzenie umożliwiające kontakt z osobami z zewnątrz (telefon lub interkom z GSM)
• Poręcz (z satynowanego aluminium)
• Czujnik kontroli obciążenia
• Wszystkie przyciski są umieszczone na wysokości określonej w normie EN81-41, posiadają napisy w alfabecie Braille’a i są dostosowane do potrzeb każdego użytkownika
• Automatyczny manewr awaryjny, dzięki obecności trzech dodatkowych akumulatorów, zapewnia dojechanie windy na kondygnację w przypadku przerwy w dostawie prądu

 

Elegancki wygląd

 

• Szeroka gama personalizowanych wykończeń
• Podświetlane i dobrze widoczne wyświetlacze
• Klamki przy drzwiach oraz tabliczki kasety wezwań wykonane ze stali nierdzewnej inox

 

Technologia

 

• Dostęp do kabiny za pomocą kluczyka elektronicznego
• Zrównoważony rozwój/ekologia (spełnione standardy jakości w przedsiębiorstwie)
• Łatwość montażu i obsługi

REFERENCJE

VIMEC'S OTHER LIFTS

All the devices and solutions for your home
[uael-template id="8743"]